Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Wyniki wyścigów psów na torze - 22 czerwca 2006 r.

Trzeci weekend z rzędu, kiedy na torze odbyły się Mistrzostwa USATF, czas na opublikowanie wyników. W ostatnich kilku wyścigach pojawiło się kilka ciekawych wzorców pogodowych, więc możemy spodziewać się również dużego zróżnicowania wyników.

Sprint Juniorów:

Zgodnie z przewidywaniami Juniorzy ścigali się na suchej nawierzchni, a zwycięski czas był taki sam jak w zeszłym roku, 0:36:48.8. Liderem całego wyścigu był Niemiec Matthias Goc, który ustanowił nowy rekord trasy.

Seniorzy 10 000 mln mężczyzn:

Ten wyścig został przełożony na wczoraj z powodu słabych opadów i został rozegrany na mokrym torze. Trasa liczyła 1 milę i 3/4, a pierwszymi dwoma biegaczami, którzy przekroczyli linię byli Rosjanie Władimir Zagorodnikow i Witalij Iwanow. Zagorodnikov wygrał wyścig z czasem 28:46.0, a Iwanow zajął drugie miejsce z czasem 29:02.4. Zwycięzcą tego wyścigu został Amerykanin Robert Kolesar, który o około 10 sekund pokonał najbliższego rywala z Czech Michała Holoubka.

10 000 mln mistrzów mężczyzn:

Finałowy wyścig seniorów tego dnia odbył się na suchym torze. Najszybszy czas w tym wyścigu ustanowił Czech Marek Pazdera 30:11.4. Na drugim miejscu uplasował się Amerykanin Scott Spence, który o 3 sekundy pokonał Polaka Tomasza Kowalczyka.

Na 3 miejscu w tym wyścigu uplasował się Rosjanin Sergey Semeniuk.

1500 m juniorów:

Bieg 1500M Juniorów odbywał się na bardzo gorącym torze, a zwycięzcami zostali Amerykanie Jason Hartke i Zachary Flanders, którzy wygrali wyścig z czasem 3:52,7. Na drugim miejscu uplasował się Kenijczyk Muthobi Dereje z czasem 3:57,6.

Trzecie miejsce w tym wyścigu zajął Czech Marek Pazdera.

Juniorki 1500M:

Bieg Juniorek 1500M odbył się na bardzo gorącym torze, a zwycięzcami okazały się Amerykanki Laura Eberle i Katie Muhsen, które wygrały wyścig w czasie 4:11,2. Na drugim miejscu uplasowała się kenijska Kivuva Murungaru, a na trzecim czeska Anna Chrastinska.

Na pocieszenie dla Stanów Zjednoczonych ogłoszono dziś, że USA znalazły się na pierwszej dziesiątce światowej listy pod względem większości medali i punktów we wszystkich czterech imprezach Igrzysk, przy czym Stany Zjednoczone zdobyły 21 złotych medali, 41 srebrnych medali i 56 brązowych medali. medale.

Rosyjska drużyna lekkoatletyczna została umieszczona na dole listy medalowej.

Rosjanie zdobyli tylko cztery złote medale, 17 srebrnych i 16 brązowych medali.

Szereg innych krajów, w tym Spn, Włochy i Finlandia, zdobyło znacznie więcej medali niż Rosjanie, ale te drużyny zdobyły mniej punktów niż Rosjanie.

Rosjanie zajęli czwarte miejsce w ogólnej tabeli medalowej z 58 medalami, w tym 20 złotymi, 44 srebrnymi i 28 brązowymi.

Drużyna rosyjska znajduje się po prawej stronie tabeli i otrzymała ten sam czas, co USA, jako ich „czas rzeczywisty”.

Następnego dnia rosyjska drużyna lekkoatletyczna ogłosiła, że ​​wielu członków rosyjskiej drużyny lekkoatletycznej zachorowało na świńską grypę, ale Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że liczba ta nie jest wystarczająca, aby wzbudzić zaniepokojenie.

Wszyscy czterej Amerykanie, którzy brali udział w igrzyskach olimpijskich w Atenach, mieli pozytywny wynik testu na świńską grypę i wszyscy wyzdrowieli.

Rosyjska drużyna lekkoatletyczna ogłosiła, że ​​dziesięciu jej członków przeszło testy na świńską grypę, pięciu z nich przeszło testy i wszystkie okazały się negatywne.

Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że nie ma powodów do obaw i świńska grypa się nie rozprzestrzeni.

Rosyjski zespół lekkoatletyczny ma czas do jutra, w piątek, na podjęcie decyzji, kto zastąpi dziesięciu rosyjskich lekkoatletów, u których wynik testu na świńską grypę był pozytywny.

Rosjanie mają tylko pięciu lekkoatletycznych atletów, którzy mogliby zastąpić 10 członków lekkoatletyki, którzy mieli pozytywny wynik testu na świńską grypę.

Światowa Organizacja Zdrowia podała datę, do której wszyscy sportowcy muszą opuścić Igrzyska Olimpijskie w Pekinie i wrócić do swoich krajów pochodzenia.

Organizatorzy ogłosili, że zawodnicy, którzy zostali wybrani do rywalizacji w igrzyskach olimpijskich, muszą opuścić Pekin do godziny 12:00 w niedzielę 10 sierpnia.

Światowa Organizacja Zdrowia potwierdziła, że ​​sportowcy biorący udział w igrzyskach olimpijskich w Pekinie, w tym lekkoatletyka i olimpijskie zawody koszykówki, nie będą mogli wrócić do swoich krajów do 14 dni po opuszczeniu olimpiady.

Rosyjska drużyna lekkoatletyczna może znaleźć się w niebezpiecznej sytuacji, jeśli niektórzy z jej lekkoatletów zaczną zachorować na świńską grypę.

Rosyjska drużyna lekkoatletyczna może mieć kłopoty, jeśli zachoruje na świńską grypę, ponieważ jest tylko jeden lekkoatletyczny lekkoatleta, który może zastąpić 10 sportowców, u których wynik testu na świńską grypę był pozytywny.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że ​​jeśli świńska grypa rozprzestrzeni się na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, może nastąpić poważna epidemia grypy.

Świńska grypa jest zgłaszana w wielu krajach, w tym w Niemczech i Szwecji, gdzie rządy zabraniają chodzenia na imprezy publiczne.

Uważa się, że przynajmniej jeden członek australijskiej drużyny lekkoatletycznej mógł zarazić się świńską grypą.

Kilku australijskich lekkoatletów, w tym rekordzista świata Sally Pearson, wykazało objawy świńskiej grypy.

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że ​​jeśli świńska grypa rozprzestrzeni się na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, nastąpi poważna epidemia grypy.

Oczekuje się, że wirus świńskiej grypy rozprzestrzeni się na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, ponieważ rozprzestrzenił się w wielu krajach, w tym w Niemczech i Szwecji.

Australijscy lekkoatletyka, którzy są najbardziej znanymi członkami australijskiej drużyny lekkoatletycznej na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, należą do najbardziej zagrożonych sportowców na świecie.

Na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Atenach wśród sportowców nie było epidemii świńskiej grypy.

Obejrzyj wideo: Short Story: A greyhound who quit the track racing (Lipiec 2022).